Se videoen nedenfor for at lære, hvordan du installerer vores side som en webapp på din startskærm.
Bemærkning: Denne funktion er muligvis ikke tilgængelig i alle browsere.
ExpiredError fare på VIE-JFK via ZRH med Swiss / US Airways for kun 1.500,- RT: http://www.secretflying.com/2015/04/error-fare-vienna-austria-to-new-york-usa-for-only-175-return/
Expired![]()
Må indrømme at jeg bare klikkede på linket og så at der stod expired. Prøver igen, men jeg kan nu ikke vente helt til novemberHmmm, har lige prøvet det og det er der altså stadigvæk. 246 eur flere datoer i November.
Det har EK jo også. Og mange andre...Ja, meget nice. Undtagen at flyve med AF's 777'er, hvor der er 10 sæder på tværs.
Vis vedhæftet fil 2035

Så er der noget spændende med British Airways:
Vis vedhæftet fil 2037
Det er fra Tyskland til Hong Kong med åben stop over i London resten af 2015. Dertil skulle det være muligt med følgende rute:
You do NOT need to fly directly to Hong Kong. You can also fly from Germany to London to Singapore, Shanghai, Bangkok, Chengdu, Beijing or Kuala Lumpur, and then connect to Hong Kong using another oneworld airline.
Prisen er under dkk 10.000,- for denne tur i Business Class.
Fundet her
Jeg sidder seriøst og overvejer at booke mig sådanne tur - især hvis jeg kan finde en tur med et stop i enten Singapore eller Kuala Lumpur.