Se videoen nedenfor for at lære, hvordan du installerer vores side som en webapp på din startskærm.
Bemærkning: Denne funktion er muligvis ikke tilgængelig i alle browsere.
Negativ. Måske fra Mofibo hvor der mangler "332" bagefterlidt usikker på hvor den skal postes, men andre der har scoret et ekstra point i går? Måske nogen der kan hjælpe med hvad pokker det kan være fra?Vis vedhæftet fil 12032
Det er da godt at bankerne ikke er lige så inkonsistente og længe om at bogføre penge på kundernes konti. Tænk engang hvis det skulle tage en uge eller mere...Standard![]()
lidt usikker på hvor den skal postes, men andre der har scoret et ekstra point i går? Måske nogen der kan hjælpe med hvad pokker det kan være fra?Vis vedhæftet fil 12032
Ha, ha Diamant mailen .... du skulle bare vide hvor meget jeg har kämpet med dem ang. manglende point fra Eurobonus migreringen i maj (mangler ca. 125.000 point i kategorien "flyvne point").
De sagde konsekvent at der ingen fejl var !! Saa gik den gamle her til hovedkontoret i STO. Efter flere rykkere fik jeg en undskyldning og indrömmelse : at der var en fejl og at jeg manglede point` ene.
Lige nu sidder jeg i GVA, men naar jeg er hjemme igen, saa sker der ting og sager med de seats paa min MIA tur, for nu staar der minsandten i min reservation, at jeg kan köbe seats !!! Hele rejsen er booked paa PLUS og jeg er EBD !!!! God dav mand ökseskaft.
SÅ er der basis for et nyt medlem #DSGK (og NEJ - K står IKKE for kælling
Gør du bare det. I januar fjernede de en aftensafgang på min endagstur til TXL, så jeg skulle ud og hjem med samme fly. Jeg ringede og brokkede mig og fik at vide jeg kunne ændre min hjemrejse til dagen efter og de ville betale for overnatningen. Jeg boede på Crowne Plaza Postdammer Platz.DSGK, ja, især efter det stunt de har lavet med min MIA tur i oktober. Jeg tror, at når jeg kommer hjem efter turen, vil jeg sende regningen på den ekstra overnatning, som sas har været skyld i. Jeg valgte samme hotel (Intercontinental inde ved havnen), som jeg har booked til mit ophold, hvor en ekstra overnatning ikke er helt billig.
Jeg fik samme svar ... there was an error ... saa jeg var da noget spaendt paa resultatet, men baade sk402/sk2615 idag 08aug cph-arn-gva blev upgraded.Heldigvis var oplysningen "There was an error" ............... en fejl. Jeg fik nemlig en emailbekræftelse af mit bud. Så måske var det bare information til brugeren, at SAS nu har erkendt at den nye website helt generelt var en "error"?![]()
Det skal siges at jeg nu har fundet ud af hvad det ene point er.lidt usikker på hvor den skal postes, men andre der har scoret et ekstra point i går? Måske nogen der kan hjælpe med hvad pokker det kan være fra?Vis vedhæftet fil 12032
Nu kom det til at virke igen...
Hele skærmen er en stor flot blå side, intet andet.Er jeg den eneste som ikke kan bruge sas.dk?
Blue Screen of SASHele skærmen er en stor flot blå side, intet andet.